Kalp Damar Cerrahisi

Klinik Hakkında


KALP VE DAMAR CERRAHİSİ KLİNİĞİ 

Kliniğimizin yataklı servisinde 9 adet tek kişilik oda ile 3 adet çift kişilik odalarımız mevcuttur. Yoğun bakımımızda tam donanımlı 10 adet tek kişilik odalarımız mevcuttur. Ameliyathanemizde operasyonlarımızın yapıldığı 2 adet tam donanımlı ameliyathane, girişimsel tedavilerin yapıldığı 1 adet anjiyo odamız, hibrit işlemlerimizi yaptığımız 1 adet ameliyat odamız mevcuttur.

Polikliniklerimiz hastanemizin zemin kat A4 bloğunda bulunmaktadır.

Klinikte Yapılan Ameliyatlar Ve Girişimsel İşlemler:

Kliniğimizde ayda ortalama 1100 hasta muayene ediliyor. Yaklaşık 10-15 tane açık kalp ve 150’ ye yakın diğer işlemler yapılmaktadır.

Kliniğimiz transplantasyon ve çocuk kalp cerrahisi dışında erişkinlere ait tüm açık kalp ameliyatlarının yapıldığı merkezdir. Hibrit ameliyathanemizde her türlü (stent,balon,diyaliz kateterleri,endovasküler,cleaner...) her türlü periferik arter ve venöz sistem girişimleri ve ameliyatları yapılmaktadır. Poliklinik şartlarında varisler için lazer ve skleroterapi yapılmaktadır.

Nasıl Muayene Olurum?

Hastanemiz poliklinik katında bulunan kiosklarda ve sekreter kayıt masalarından sıra ve ya 182 MHRS sisteminden randevu alarak muayene olabilirsiniz.

  •  

01 Eylül 2022