Beyin ve Sinir Cerrahisi

Klinik Hakkında

 •  

  BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ   KLİNİĞİ

  Kliniğimiz yataklı servisi 10 tek kişilik,5 çift kişilik olmak üzere 15 yataktan oluşmaktadır. Kliniğimizdeki tüm odalarımızda banyo, tuvalet, mini buzdolabı, refakatçi koltuğu, televizyon (her yatak için 1 adet ), kıyafet ve eşya dolabı bulunmaktadır. Bunun dışında 1 adet 13 yataklı yoğun bakım ünitemiz mevcut olup 2. Basamak yoğun bakım hizmeti vermektedir.

  Beyin ve sinir Cerrahisi Polikliniği hastanemiz AZ katında bulunmaktadır. Bu polikliniklerde hafta içi her gün sekreter kayıt masalarından sıra veya 182 MHRS sisteminden randevu alarak muayene olabilirsiniz.

  Hastanemizde, kliniğimizin kullanımında 2 ameliyathane odası mevcuttur. Ameliyathanelerimiz modern ekipman ve tıbbi cihazlar ile donatılmış ve enfeksiyondan korunma anlamında en üst düzey güvenlik önlemleri alınmış yapıya sahiptir.

  Kliniğimizin hedefi, hastalarımıza kanıta dayalı tıp eşliğinde en iyi ve yeni tanı ve tedavileri sunmak, ülkemiz tıbbına katkıda bulunacak bilimsel çalışma ve projeler yapmaktır.

  Klinikte Yapılan Özellikli İşlemler:

  Spinal Cerrahi

  Kafa Travmaları

  Nasıl Muayene Olurum:

  Hastanemiz poliklinik katında bulunan sekreter kayıt masalarından sıra veya 182 MHRS sisteminden randevu alarak muayene olabilirsiniz.

   

03 Ocak 2024