Gastroenteroloji Cerrahisi

Klinik Hakkında

GASTROENTEROLOJİ CERRAHİSİ KLİNİĞİ

Klinik Hakkında Genel Bilgi:

Kliniğimiz yataklı servisi 1 adet servis kanadı ve 8 tek kişilik 4 çift kişilik olmak üzere 12 yataktan oluşmaktadır. Kliniğimizdeki tüm odalarımızda banyo, tuvalet, mini buzdolabı, refakatçi koltuğu, televizyon (her yatak için 1 adet ), kıyafet ve eşya dolabı bulunmaktadır.

Cerrahi Onkoloji Polikliniği hastanemiz A blok Z katında bulunmaktadır. Bu polikliniklerde hafta içi her gün kiosklardan ve sekreter kayıt masalarından sıra veya 182 MHRS sisteminden randevu alarak muayene olabilirsiniz.
Hastalarımız gereği halinde diğer branşlardan katılan hekimler ile multidisipliner bir yaklaşım ile preoperatif hazırlıkları tamamlanmakta olup postoperatif rehabilitasyon bakım ve tıbbi işlemle yine ilgili kliniklerle koordineli bir şekilde yapılmaktadır.

 Kliniğimizin hedefi hastalarımıza kanıta dayalı tıp eşliğinde en iyi ve yeni tanı ve tedavileri sunmak, ülkemiz tıbbına katkıda bulunacak bilimsel çalışma ve projeler yapmaktır.

Klinikte Yapılan Özellikli İşlemler:

Laparoskopik kanser cerrahisi

Laparoskopik obezite cerrahisi

Onkolplastik meme kanseri cerrahisi

Kolon kanseri

Mide kanseri

Pankreas kanseri

Meme kanseri

Troid kanseri

Nasıl Muayene Olurum:

Hastanemiz poliklinik katında bulunan kiosklardan ve sekreter kayıt masalarından sıra veya 182 MHRS sisteminden randevu alarak muayene olabilirsiniz.

  •  

03 Ocak 2024