Hemodiyaliz


Klinik Hakkında

HEMODİYALİZ KLİNİĞİ

 Kliniğimiz A Blok zemin katta bulunmaktadır. Kliniğimiz 27 yataktan oluşmakta, 2 tanesi izole oda şeklinde hizmet vermektedir. Kliniğimizdeki tüm yataklarda refakatçi koltuğu, televizyon, bayan ve bay olarak ayrılmış; Kıyafet ve eşya dolabı odası, banyo, tuvalet bulunmaktadır.

 Kliniğimiz içerisinde acil durumlarda kullanılmak üzere acil müdahale odası bulunmaktadır.

 Kliniğimiz halkımıza kaliteli sağlık hizmeti sunumu sağlamak için haftanın 6 günü (pazar günü hariç) 07:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca acil diyaliz vakalarına müdahale için 7gün 24 saat nöbetçi hemşire bulundurulmaktadır.

 Hastalarımız, Hastanemizin temin ettiği 2 adet servis aracı ile evlerinden alınıp tedavileri sağlanarak tekrar evlerine ücretsiz olarak bırakılmaktadırlar.

 Klinik kullanımında modern ekipman ve tıbbi cihaz ile donatılmış, enfeksiyondan korunma anlamında en üst düzey güvenlik önlemleri ve yapıya sahiptir. Hastalarımızın kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için tüm detaylar düşünülmüştür.

 Hastalarımız gereği halinde, Nefroloji konsültasyonu yapılarak Nefroloji servisine yatışı yapılabilmekte ayrıca Acil servise konsültasyon amaçlı gönderilebilmektedir.

 Kliniğimizin hedefi hastalarımıza kanıta dayalı tip eşliğinde en iyi ve en yeni tanı ve tedavileri sunmaktır.

Tanı Ve Tedavisi Yapılan Hastalıklar:

 Akut Böbrek Yetmezliği

 Kronik Böbrek Yetmezliği

 Hemodiyaliz

kapak.jpg

  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • IMG_1013.JPG
  • IMG_1052.JPG

03 Ocak 2024