Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

 

Klinik Hakkında

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KLİNİĞİ

Kliniğimiz 15 uzman hekim, 7 yan dal uzmanı, 3 Çocuk Gelişim Uzmanı, 12 çocuk servisi hemşiresi, 7 çocuk yoğun bakım hemşiresi, 31 Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi görev yapmaktadır. Kliniğimiz 18 tek kişilik, 10 çift kişilik olmak üzere toplam 38 yataktan oluşmaktadır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları poliklinikleri hastanemiz C Blok zemin katta yer almaktadır. Bu polikliniklerde hafta içi her gün kiokslardan, sekreter kayıt masalarından sıra veya 182 MHRS sisteminden randevu alarak muayene olabilirsiniz. Ayrıca hastanemiz Acil Servisinde her gün (7 gün 24 saat) olacak şekilde uzman hekimlerimiz görev yapmaktadır.

Yenidoğan Yoğun Bakımlarda 0-28 günlük yenidoğan prematüre bebeklere yenidoğan yan dal uzmanı denetiminde uzman hekimler ve Yenidoğan Yoğun Bakım hemşireleri en teknolojik donanımlarla hizmet vermektedir.

Çocuk Yoğun Bakım ünitemizde Yoğun Bakım uzman hekimleri ve Yoğun Bakım hemşireleri eşliğinde hastalarımıza hizmet sunulmaktadır.

Kliniğin Yan Dalları

Çocuk Kardiyoloji

Çocuk Nöroloji

Çocuk Endokrin

Çocuk Nefroloji

Çocuk Hematoloji

Yenidoğan Yoğun Bakım

Çocuk Yoğun Bakım

Tanı Ve Tedavisi Yapılan Hastalıklar

Kliniğimizde normal çocuk kontrolleri ve çocuk hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

 

Nasıl Muayene Olurum?

 

Hastanemiz poliklinik katında bulunan kiosklarda ve sekreter kayıt masalarından sıra ve ya 182 MHRS sisteminden randevu alarak muayene olabilirsiniz.

 

03 Ocak 2024