Hizmet kalitesini en üst noktaya taşımak amacıyla klinik değerlendirme toplantılarımız yapılmaya devam ediyor. Bu kapsamda hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Erol KELEŞ başkanlığında Deri ve Zührevi Hastalıkları Kliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Göğüs Hastalıkları Kliniği, Nöroloji Kliniği ve Kardiyoloji Kliniğinin katılımlarıyla “Klinik Değerlendirme Toplantısı” yapıldı. Toplantıda klinik uzman hekimleri ile yöneticilerimiz değerlendirmeler yaparak fikir alışverişinde bulundular.
![KLİNİK DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI KOLAJ.png KLİNİK DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI KOLAJ.png](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/641258/0/klinik-degerlendirme-toplantilari-kolajpng.png)